Wszystko co chcielibyście wiedzieć o...

Nie jesteś zalogowany na forum.

Mścisław
Użytkownik
Data rejestracji: 2014-03-06
Liczba postów: 88

Odp: Kurier do polski

Siemanko. Szukam dobrego dostawcy. Muszę parę rzeczy poprzesyłać do PL bo niedługo wracam po 10 latach kapryśnej pogody w Anglii mam dość. Na stałe wracam wkońcu do Polski. Niestety mnóstwo rzeczy mi się nazbierało i wszystkiego nie wezmę ze sobą w bagażu podręcznym. Nawet jeśli bym miał dokupować miejsce na bagaż w samolocie wydaje mi się, że kurier mimo wszystko będzie znacznie tańszy. Korzystał ktos z was z firmy, którą można by było polecić?

Offline

zerojedynkowa
Użytkownik
Lokalizacja: Tarnów
Data rejestracji: 2014-03-06
Liczba postów: 67

Odp: Kurier do polski

Cześć. Sama niegdyś, w już dla mnie odległych czasach wysyłałam przesyłki do Polski, niestety nie pamiętam już ani nazwy, ani adresu firmy. Ale rozumiem to jak ktoś wraca do polski. Wtedy ma się mnóstwo rzeczy, a zal je sprzedawać. Ja niestety musiałam się trochę tam wyprzedać. Bo okoliczności były wyjątkowe. Podjełam wtedy spontaniczną decyzję o natychmiastowym powrocie więc i czasu brakowało na to by pozabierać stamtąd wszystko.

Offline

open79
Użytkownik
Lokalizacja: Kraków
Data rejestracji: 2014-03-06
Liczba postów: 7

Odp: Kurier do polski

Witam. Ja również poszukuję firmy kurierskiej. Też jestem w podobnej sytuacji. Najlepiej by było gdyby byłyby to ekspresowe przesyłki kurierskie cennik dobrze gdyby nie odstraszał cenami, głównie zależy mi na tym, aby doszło to wszystko szybko i sprawnie. Chociaż sam nie jestem pewien, czy na taką odległość coś w ogóle może iść szybko. Kiedyś jechałem do Anglii samochodem, dobę. Może kurier też się wyrobi w tym czasie.

Offline

VViteq
Użytkownik
Lokalizacja: Kostrzyn
Data rejestracji: 2014-03-06
Liczba postów: 27

Odp: Kurier do polski

Hej. Jest wiele dobrych kurierów. Daje namiar na sprawdzonego 2send.pl, cennik nie odstrasza, a przesylki idą dość szybko. Chociaż w tym wymiarze „szybko” jest pojęciem względnym, każdy ma zapewne inny obraz szybkich dostaw. Nie mniej jednak polecam tę firmę. Pozdrowienia.

Offline