Wszystko co chcielibyście wiedzieć o...

Nie jesteś zalogowany na forum.

asylum
Użytkownik
Data rejestracji: 2014-03-06
Liczba postów: 22

Odp: Reklamowanie się poprzez hostessy

Cześć. Jestem właścicielem niedużej firmy. Chciałbym się nieco wypromować. Zastanawiałem się właśnie nad tym, czy nie zatrudnić jakiś hostess lub wziąć pod uwagę nieco bardziej przestrzennej reklamy. Chodzi mi o reklamę telewizyjną ew. internetową. Co sądzicie polecacie? Robiliście tak? Dało to jakieś efekty?

Offline

zerojedynkowa
Użytkownik
Lokalizacja: Tarnów
Data rejestracji: 2014-03-06
Liczba postów: 68

Odp: Reklamowanie się poprzez hostessy

Dzień dobry. ja niestety nie prowadzę firmy, ale z reguły wiem, że dobra promocja jest najlepszym motywem przewodnim dla firm. Sądzę że powinieneś wziąć pod uwagę to, aby odwiedzić dobrą agencję dla modelek i hostess. Tam ci na pewno pomogą wybić się ponad przeciętność polskich sklepów. Pozdrawiam i zycze powodzenia.

Offline

Bartolini
Użytkownik
Data rejestracji: 2015-08-27
Liczba postów: 15

Odp: Reklamowanie się poprzez hostessy

Witaj. to całkiem dobry pomysł, aby zatrudnić hostessy. Niech trochę pochodzą, pouśmiechają się do ludzi, dadzą ulotkę czy balonik. To zawsze super promocja. Ja uważam, że nie ma lepszych. No ewentualnie jeszcze te internetowe reklamy też trochę dają. Ale to musisz mieć ekspertów, żeby ci taką zrobili. Niemniej jednak polecam hostessy. Pa

Offline

Olesowka
Użytkownik
Lokalizacja: Jarosławiec
Data rejestracji: 2015-08-31
Liczba postów: 39

Odp: Reklamowanie się poprzez hostessy

Witajcie. Ja mam firmę i tez uważam, że hostessy są super. Bardzo dobrze poprawiają wizerunek na otarciu. U mnie w sklepie były dwie młode, ładne panienki, które prowadziły degustacje. Ładnie się uśmiechały, były życzliwe i uprzejme. Wszystko się dobrze przyjęło. Wtedy korzystałam z tej agencji hostess http://www.hostessy.caneli.com.pl/hostessy-krakow/. Jeśli nie jesteś z Krakowa to nie załamuj się, ta agencja ma filie także w innych większych miastach w Polsce. Na pewno znajdziesz odpowiednią kadrę promującą dla siebie i swojego sklepu. Wtedy znacznie łatwiej jest się zaprezentować. Powodzenia.

Offline